W branży rowerowej od 1995 roku

Rower górski

Historia firmy Amigo-Bike trwa nieprzerwanie od 1995 roku.

Przez przeszło 20 lat specjalizowaliśmy się w dystrybucji rowerów czeskiej marki Leader Fox oraz w hurtowej sprzedaży części i akcesoriów innych producentów. Z biegiem czasu postanowiliśmy się otworzyć na nowy rynek, ukierunkowując ofertę i działania na potrzeby Klienta detalicznego. Początkiem 2017 roku kompleksowo przebudowaliśmy salon sprzedaży, w którym dzisiaj znaleźć można pełną kolekcję rowerów Leader Fox oraz części, akcesoria i odzież sportową czołowych, europejskich marek outdoorowych, m.in. Kama, Zanier, North Finder, Alpenheat, Moshiki czy Brekka.

W 2018 roku uzyskaliśmy status Certyfikowanego Serwisu Shimano, gwarantując najwyższe standardy usług, obowiązujące w serwisach Shimano na całym świecie. Nasz serwisant odbył kilkudniowe szkolenie w siedzibie Shimano Polska gdzie uzyskał certyfikat obejmujący m.in. grupy osprzętu Di2 i STEPS.

Zapraszamy do naszego sklepu w Mikołowie - Śmiłowicach przy ul. Górnośląskiej 10.


Klienci o nas

4.7
Katarzyna Kmiecik
23.07.2020
Bardzo przyjemne zakupy. Miła obsługa. Dobra rada :) jak najbardziej polecam :)
Gołba
30.06.2020
Nie ma lepszego serwisu, Wbijajcie do Pana Andrzeja i jego ziomeczków, wszystko fajnie w dobrej cenie.
Wojciech Hauschild
30.04.2020
Rzetelny serwis, świetna obsługa klienta - serwisant na bieżąco był w kontakcie telefonicznym, informując o napotkanych problemach i proponując rozwiązania alternatywne. Przywrócili sprawność mocno wyeksploatowanego i nie najnowszego roweru z użyciem dobrych części i za naprawdę bardzo korzystną cenę. A wszystko w bardzo luźnej, sympatycznej ale bardzo fachowej atmosferze. Polecam !