W branży rowerowej od 1995 roku

Rower górski

Historia firmy Amigo-Bike trwa nieprzerwanie od 1995 roku.

Przez przeszło 20 lat specjalizowaliśmy się w dystrybucji rowerów czeskiej marki Leader Fox oraz w hurtowej sprzedaży części i akcesoriów innych producentów. Z biegiem czasu postanowiliśmy się otworzyć na nowy rynek, ukierunkowując ofertę i działania na potrzeby Klienta detalicznego. Początkiem 2017 roku kompleksowo przebudowaliśmy salon sprzedaży, w którym dzisiaj znaleźć można pełną kolekcję rowerów Leader Fox oraz części, akcesoria i odzież sportową czołowych, europejskich marek outdoorowych, m.in. Kama, Zanier, North Finder, Alpenheat, Moshiki czy Brekka.

W 2018 roku uzyskaliśmy status Certyfikowanego Serwisu Shimano, gwarantując najwyższe standardy usług, obowiązujące w serwisach Shimano na całym świecie. Nasz serwisant odbył kilkudniowe szkolenie w siedzibie Shimano Polska gdzie uzyskał certyfikat obejmujący m.in. grupy osprzętu Di2 i STEPS.

Zapraszamy do naszego sklepu w Mikołowie - Śmiłowicach przy ul. Górnośląskiej 10.


Klienci o nas

4.7
Iwona Swoboda
28.08.2019
Bardzo dobry serwis , teraz rower jeździ prawie sam ;) , na pewno w przyszłym roku znowu skorzystam . POLECAM
KASIA KOWALSKA
26.04.2019
Szybka i fachowa obsługa. Pan bez zwłoki zajął się rowerem syna. Naprawa trwała łącznie 10 minut, bez marudzenia o czas i wymyślania kosztów. Polecam.
Ela Michlewska
15.03.2019
Zakupiłem ramę w Amigo pozostałe części na allegro. Złożyli wszystko razem jak trzeba według preferencji klienta. Wszystko konsultowane telefonicznie wg potrzeb. Koszt złożenia 150 zł + drobne detale linki pancerze śrubki razem 212zł - taniej nie znajdziecie. Polecam. Pozdrawiam serwisanta Pana Łukasza. Jerzy z Zabrza